Gizlilik Politikası

İnternet tarafından sunulan birçok olanak ve risk nedeniyle web sitemizin kullanımıyla ilgili hem sizin hem de bizim korunmamıza yönelik aşağıda belirtilen koşullara riayet etmenizi ve bu siteye her girişinizde yasal uyarı sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz.

Bu sitenin sahibi Tur Assist Yardım Ve Servis LTD.ŞTİ ‘dir. Tur Assist Yardım Ve Servis LTD.ŞTİ tarafından işletilen bu site hakkında her türlü soru, yorum, öneri ve şikayetinizi 0212 296 81 61 nolu telefonu arayarak Müşteri temsilcimize bildirebilir veya info@turassist.com adresine mail atabilirsiniz.

Tur Assist Yardım Ve Servis LTD.ŞTİ, tarafından bu sitede yer alan tüm bilgiler azami dikkatle derlenmiş ve kontrol edilmiştir Ancak bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksiksiz oluşu ve/veya niteliği ile ilgili sorumluluk Tur Assist Yardım Ve Servis LTD.ŞTİ’ye aittir.

Bu sitenin içeriğinin tamamı ve sunumu fikri ve sınai mülkiyet hakları koruma altındadır. Bu sitede yer alan her türlü bilgi, metin, resim ve grafikleri görüntüleyebilirsiniz. Ancak Tur Assist Yardım Ve Servis LTD.ŞTİ bu konuda özel ve yazılı bir yetki vermedikçe tüm bu bilgi, resim ve grafiklerin tamamını veya bir kısmını ticari amaçlarla kullanılamaz, çoğaltılamaz, modifiye edilemez, başkalarına iletilemez, başkalarının kullanımına izin verilemez ve yayınlanamaz. Telif hakkımızın ve Sinai mülkiyet haklarımızın ihlali halinde hukuki ve cezai sonuçlar doğabileceği unutulmamalıdır.

Bu siteden elde edeceğiniz bilgilere dayanarak yapacağınız herhangi bir işlemden kaynaklanabilecek her türlü kayıp veya zarardan Tur Assist Yardım Ve Servis LTD.ŞTİ ve TUR ASSİST sorumlu değildir. Bu siteye girişiniz veya kullanımınız sırasında kaynaklanabilecek virüs veya buna benzer problemlerden doğabilecek ve bilgisayarınızı etkileyebilecek her türlü doğrudan, dolaylı ve tesadüfi zarardan Tur Assist Yardım Ve Servis LTD.ŞTİ ve TUR ASSİST sorumlu değildir.

Teknik ve yasal yeniliklerin sürekliliğine bağlı olarak, mevcut kullanım koşulları değiştirilebilir ve güncellenebilir. Tur Assist Yardım Ve Servis LTD.ŞTİ dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğinin güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.

Gizlilik Bildirgesi

Tur Assist Yardım Ve Servis LTD.ŞTİ için sizin verdiğiniz bilgilerin korunması ve gizliliği büyük önem taşımaktadır. Tur Assist Yardım Ve Servis LTD.ŞTİ iletişimde olduğu Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla önceden görüşerek müşteri kaydı olarak aldığı bazı kurumsal/kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb) kullanarak özel üyelik açmaktadır. Tur Assist Yardım Ve Servis LTD.ŞTİ veri tabanında toplanan bu bilgileri posta, e-posta veya mobil iletişim için kullanmaktadır. Tur Assist Yardım Ve Servis LTD.ŞTİ özel üyelik formları ile yarattığı üyelik ve özel giriş bilgilerini söz konusu kurum/üyenin bilgisi dışında üçüncü şahıslarla ticari veya ticari olmayan hiçbir amaçla paylaşmamaktadır. Her zaman kişisel veri kaydınızı kısmen veya tamamen sildirme hakkına sahipsiniz. Siz istekli olduğunuz sürece kişisel bilgileriniz tarafımızdan saklanmaktadır.

Aynı şekilde;
Tüm veriler, yetkisiz kişilerin kötüye kullanımına ve erişimine karşı yüksek güvenlik seviyesiyle çalışan sunuculara kaydedilmektedir.

Tur Assist Yardım Ve Servis LTD.ŞTİ tarafından açılan bu özel üyelik alanı ve özel bilgiler sadece ilgili kurum/üye içindir. Başkası tarafından kullanılamaz veya paylaşılamaz. Böyle bir durum tespit edildiğinde Tur Assist Yardım Ve Servis LTD.ŞTİ’nin her türlü yasal işlem hakkı saklıdır. Telif hakkımızın ve sinai mülkiyet haklarımızın ihlali halinde hukuki ve cezai sonuçlar doğabileceği unutulmamalıdır.