Hakkımızda | Vinç Türkiye

Vinç Türkiye sitemizde listelenen vinçlerle ilgili saatlik, günlük ve aylık kiralama hizmeti almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Vinç Türkiye, İspanya’nın önde gelen sigorta, reasürans ve asistans grubu Mapfre’ye bağlı Mapfre Asistencia’nın, Türkiye ayağı olarak 1996 yılında kurulan TUR ASSİST tarafından desteklenmektedir.

 

Turasist Vinç Türkiye

İspanya’nın önde gelen sigorta, reasürans ve asistans grubu Mapfre’ye bağlı Mapfre Asistencia’nın Türkiye ayağı olarak 1996 yılında kurulan TUR ASSİST, bugün 11 milyonu aşkın lehdara hizmet vermektedir.

Tur Assist tarafından kurulan hizmet ağı günümüze dek kalite, servis ve hacim anlamında gelişerek, bugün 5.000’e yakın hizmet sağlayıcısının oluşturduğu dev bir network haline dönüşmüştür.

Bu networke dahil olan rent a car, kurtarıcı, ambulans, ev onarım, otel, acenta gibi firmalar düzenli denetim ve eğitimlerden geçerek en üstün standartlarda hizmet vermektedir.

 

 

 

Tur Assist’in tüm operasyonları ileri teknoloji ve çağdaş güvenlik sistemleriyle donatılmış çağrı merkezimiz tarafından yönetilmektedir.

Her biri konusunda uzman 500’ün üzerinde operatörün 7/24 hizmet verdiği bu merkez, %98’in üzerinde müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışmaktadır.

Türkiye’de sigorta, otomotiv, finans ve diğer sektörlerdeki çeşitli kurumlara 365 gün 24 saat hizmet sunan Tur Assist, oluşturduğu yenilikçi ürün ve uygulamalar ile asistans sektöründeki lider konumunu her geçen gün geliştirerek korumaktadır.